Wózki dla lalek

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Jeszcze lepsza zabawa lalkami

Małe dziewczynki uwielbiają bawić się lalkami, niektóre traktują je jako swoje przyjaciółki oraz towarzyszki i powierzają im swoje najskrytsze tajemnice. Inne lubią się nimi opiekować i naśladując swoją mamę same wcielają się w “mamusie” lalki bobasa. Dla tych drugich idealnym dopełnieniem zabawy będą właśnie wózki dla lalek. Dzięki nim dziewczynka może poczuć się jak prawdziwy rodzic, kiedy zabiera swoją ulubioną lalkę na spacer. Sama mała “mamusia” może zdecydować, czy lepszym wyborem dla jej bobasa będzie gondola czy spacerówka, a może wybierze wózek 3w1, który spełnia obie te funkcję.

Mała mama

Dzieci od najmłodszych lat pragną być jak ich rodzice, dlatego naśladują ich nawet podczas codziennej zabawy. Małe dziewczynki doceniając swoje mamy, które się nimi opiekują i o nie troszczą chcą być takie jak one. Stąd często ulubioną zabawą dziewczynek jest zabawa w dom. Podczas takiej zabawy rozwijają one swoją wyobraźnię, ale też nabywają wiele nowych umiejętności. Stają się bardziej wrażliwe i opiekuńcze zajmując się swoimi lalkami i misiami. Wózki dla lalek idealnie nadają się na prezent dla “małych mam” o których mowa.

Do wyboru do koloru

W dzisiejszych czasach na rynku można znaleźć przeróżne modele i kolory wózków dla lalek. Od wózków drewnianych retro, poprzez urocze i słodkie różowe spacerówki dla małych księżniczek do wózków, które idealnie odwzorowują prawdziwe wózki dla dzieci. Mała dziewczynka sama może zdecydować jaki będzie idealny dla jej kochanej lalki bobasa lub ulubionej przytulanki. Przy wyborze wózka należy także zwrócić uwagę na jego rozmiar, powinien być dopasowany do wzrostu dziecka.