Mały Budowniczy

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 52 wyników

Na budowie

Zabawa w budowanie zajmuje Twoje dziecko na długie godziny? Na ulicy nie może przejść obojętnie obok dźwigu, betoniarki czy koparki? Znamy doskonale tę fascynację, dlatego w naszym sklepie nie zabrakło produktów spełniających najskrytsze marzenia Małych Budowniczych. Znajdziecie u nas m. in. pojazdy budowlane w różnych rozmiarach (koparki, dźwigi, betoniarki, spychacze, wywrotki), oraz puzzle, klocki i książki. Ponadto do pokoju małych fanów budowy dodatki takie jak: naklejki na ścianę, pościel, poduszki dekoracyjne, mini sofy, świetne półki w kształcie pojazdów budowlanych, łóżka – wszystko z motywem placu budowy. Mały Budowniczy z pewnością będzie zachwycony pokojem, i będzie się w nim czuć doskonale.

Skrzynka z narzędziami

Każdy majster bez wątpienia potrzebuje warsztatu z narzędziami. Skrzynka, stolik czy zestaw z narzędziami będzie spełnieniem marzeń każdego małego majsterkowicza. Śrubokręty, młotek, śrubki, zębatki- to wszystkie elementy niezbędne do majsterkowania. Ta wspaniała zabawa rozwija, uczy i przenosi dziecko w świat dorosłych. Wkręcanie śrubek, przybijane gwoździ czy piłowanie to również doskonały sposób na ćwiczenie zdolności manualnych malucha. Jeśli mieszka z Tobą Mały Budowniczy lub Majster to w ioio  znajdziesz dla niego wszystko w jednym miejscu i zaoszczędzisz czas na poszukiwania w Internecie.

Kierownik budowy – zabawa w odgrywanie ról

Mali chłopcy z ogromnym zachwytem przyglądają się robotnikom pracującym na budowie i wielkim, ciekawym maszynom budowlanym. Później podczas zabawy w domu, zamieniają się na chwilę w operatorów tych maszyn odgrywając scenki, które wcześniej zaobserwowali. Tego typu zabawa uspołecznia i rozwija dziecko. Producenci zabawek nie szarżują i wychodzą małym kierownikom budowy naprzeciw. Proponując wciąż nowe super zabawki, które sprawiają, że zabawa nie ma końca. Jeśli szukasz prezentu dla malucha, którego fascynuje plac budowy to nie mogłeś trafić lepiej.