Kocyki dla niemowląt

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 57 wyników

Podstawowy element wyprawki

Bez wątpienia mięciutki i delikatny w dotyku kocyk to niezbędny element wyprawki szykowanej dla maluszka, który niebawem pojawi się na świecie. Kocyki dla niemowląt są potrzebne w wielu sytuacjach. Otulają noworodki już od 1 dni życia, zaraz po narodzinach w szpitalu, gdzie potrzebują one dużo ciepła. Później podczas snu w łóżeczku, wózku czy kokonie, chronią przed chłodem i wiatrem oraz zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Z pewnością u każdej przyszłej mamy na liście z wyprawką, na pierwszym miejscu powinien znaleźć się kocyk niemowlęcy.

Bawełniane kocyki

Sklep io-io  posiada w ofercie wyjątkowo miękkie, naturalne kocyki dla niemowląt, które uszyto w całości z najwyższej jakości bawełny 100%. Koc niemowlęcy bawełniany to idealne okrycie maluszka przez cały rok. Nadaje się świetnie na każdą porę roku, dzięki temu że nie jest ani za gruby ani za cienki. Dzięki temu, że jest naturalny pozwala skórze oddychać i zapobiega przegrzaniu.

Kocyk do wózka

Szykując wyprawkę dla maluszka nie można zapomnieć o kocyku do wózka, w zależności od pory roku można zdecydować się na różny rodzaj materiału. Latem świetnie sprawdzi się kocyk bawełniany, bambusowy lub muślinowy ponieważ pozawala delikatnej skórze maluszka oddychać. Zimą mamusie częściej decydują się na kocyki polarowe, z bawełny minky lub pluszowe, które są bardzo ciepłe i idealnie chronią przed wiatrem. W zależności od upodobań kocyki niemowlęce mogą być zastąpione przez śpiworki dla niemowląt.