Naklejki na ścianę dla dzieci | Mały Piłkarz

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Naklejki na ścianę dla dzieci: szybka i łatwa dekoracja pokoju dziecka

Dekoracje ścienne ocieplają wnętrze oraz dodają mu wyjątkowego charakteru. Rodzice urządzając pokój malucha zastanawiają się, czym dopełnić dekorację, by sprawić żeby pokoik był jak z marzeń. Świetnym i nowoczesnym rozwiązaniem będą naklejki na ścianę dla dzieci. To szybki i prosty sposób na spektakularną zmianę w pokoiku. Przeróżne wzory, kolory oraz rozmiary naklejek, dają wiele możliwości. Dodatkowo można je z łatwością wpasować w każdy wystrój. Chcąc sprostać oczekiwaniom małych lokatorów, zebraliśmy w naszym sklepie najlepszą kolekcję tych wyjątkowych ozdób ściennych. Mamy wszystko co lubią maluchy: dinozaury, pojazdy, kwiaty, księżniczki, zwierzątka, baloniki, gwiazdki i chmurki. Z pewnością znajdziecie u nas coś specjalnego do pokoju swojej pociechy.

“Przyklej” uśmiech do twarzy dziecka

Efektowne naklejki na ścianę dla dzieci będą wspaniałą dekoracją pokoju Twojego dziecka. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy malucha. Dodatkowo sprawią, że pokocha swój pokój. Oprócz funkcji ozdobnej, niektóre naklejki pełnią też rolę edukacyjną i rozwijają wiedzę najmłodszych. Taką naklejką jest mapa świata dostępna w naszym sklepie, w różnych wariantach kolorystycznych oraz w trzech rozmiarach. W przyjemny i bajkowy sposób pomoże poznać twojemu dziecku poszczególne zakamarki świata. Ta naklejka wspaniale zaprezentuje się na ścianie, i z pewnością przypadnie do gustu każdemu małemu odkrywcy.

Naklejki: bezpieczne i trwałe ozdoby do pokoju

Nasze naklejki wykonane są z bezpiecznych materiałów, zarówno dla człowieka jak i środowiska. Ich aplikacja jest bardzo szybka i prosta. Należy jednak pamiętać, żeby nie przyklejać naklejek na świeżo malowane lub mokre ściany. Każdą powierzchnię warto także oczyścić: ścianę odkurzyć, a meble, szkło czy podłogę odtłuścić. Dzięki odpowiedniej aplikacji, naklejka z pewnością będzie się idealnie prezentować w pokoju dziecka. Należy jeszcze dodać, że naklejki są bardzo wytrzymałe i odporne, na działanie promieni słonecznych czy klimatyzacji.