Kokony dla niemowląt

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kokon wielofunkcyjny

Kokony, inaczej zwane również gniazdkami zapewniają bezpieczeństwo maluszka podczas snu w łóżeczku drewnianym. Stanowią świetną ochronę przed szczebelkami, a wyższe brzegi kokonu ułatwiają układanie dziecka na boku, co jest bardzo ważne np. gdy maluszkowi się ulewa. W łóżku rodziców z kolei, kokon dla noworodka daje bezpieczną przestrzeń maluszkowi oraz spokojny sen rodzicom. Kokony dla niemowląt mogą służyć również do zabawy, dla nieco już starszych dzieciaczków. Na dywanie mięciutki kokon zamienia się w super matę do zabawy, która świetnie izoluje od chłodu podłogi. Na kanapie kokon daje zabezpieczenie noworodkom przed sturlaniem się i upadkiem. Bardzo dobrą funkcją kokonu dla niemowlaka jest także to, że może on służyć jako łóżeczko turystyczne. Podczas wyjazdów maluch w kokonie poczuje się bezpiecznie, jak u siebie w domu.

Stabilność i bezpieczeństwo

Kokony do spania są stabilne, ponieważ wypełnione są idealnie dobraną ilością ociepliny, zapewnia miękkość i wygodę podczas snu niemowlęcia oraz niweluje uczucie dyskomfortu pod pleckami dziecka. Boki kokonu wypełnione są antyalergiczną kulką silikonową. Podwyższone krawędzie zapewniają bezpieczeństwo podczas snu dziecka. W naszym kokonie Twoje dziecko z pewnością poczuje się dobrze i bezpiecznie. Kokon dla niemowlaka to idealne zabezpieczenie przed sturlaniem się dziecka z łóżka, sofy czy kanapy. Dodatkowo otula noworodka, dając mu tym samym poczucie bezpieczeństwa i ułatwiając zasypianie.

Gniazdko dla niemowlaka na prezent

Kokon do spania dla niemowląt to w ostatnim czasie produkt często wybierany na prezent dla przyszłych rodziców. U nas znajdziecie szeroką paletę kolorów gniazdek. Oferujemy wzory stworzone specjalnie dla dziewczynek (np. Kokon dla dziewczynki z falbanką różowy) i chłopców (Kokon dla chłopca) oraz kolory uniwersalne dla rodziców, którzy nie znają jeszcze płci swojej pociechy. Przykładem takiego kokonu do spania dla niemowlaka jest Kokon dla niemowląt beżowy, który idealnie wpasuje się w wystrój pokoju małej dziewczynki oraz małego chłopca.