Poduszki dekoracyjne dla dzieci | Mały Lekarz i Weterynarz

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Idealna ozdoba łóżka i całego pokoiku

Dzięki temu, że poduszki dekoracyjne dla dzieci są efektowne i kolorowe stanowią oryginalną ozdobę łóżka, oraz całego wnętrza. Pokoik dziecięcy to miejsce, w którym maluch powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dzięki różnego rodzaju akcesoriom i tekstyliom pokój stanie się przytulną przystanią, w której przebywanie i zasypianie będzie dla dziecka samą przyjemnością. Ciekawe i urocze wzory poduszek doskonale wpisują się w wystrój dziecięcych wnętrz.

Poduszka a może jednak przytulanka?

Przytulanki, maskotki to bardzo istotne zabawki w życiu dziecka. Często są pierwszymi towarzyszami przygód oraz najważniejszymi powiernikami sekretów. Bez nich dzieci nie mogą zasnąć i nie rozstają się z nimi na krok. Nasze śliczne poduszki dekoracyjne dla dzieci, świetnie nadają się na takiego przyjaciela, bowiem mogą pełnić one również rolę przytulanki. Ich ciekawy kształt, żywe kolory z pewnością spodobają się dzieciom. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki znajdą wzór dla siebie.

Autko-poduszka

Wielu małych chłopców uwielbia bawić się autkami, maja ich w pokoju niezliczone ilości. Od małych resoraków po duże zdalnie sterowane pojazdy. Dla takich małych pasjonatów, idealnie sprawdzi się autko-poduszka. Do wyboru mamy poduszkę koparkę, wóz strażacki, karetka oraz radiowóz. Dla każdego coś fajnego. Taka poduszka świetnie wpisze się w wystrój pokoju małego rajdowca, ale też z pewnością zostanie jego ulubioną przytulanką.