Garaże dla dzieci | Mały Budowniczy

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wielopoziomowe garaże

Jeśli Twoje dziecko uwielbia bawić się autkami wiemy co sprawi, że zabawa będzie ciekawsza i da mu jeszcze więcej przyjemności. Wielopoziomowe garaże dla dzieci to akcesoria niezbędne dla małego fana motoryzacji, który ma w domu kolekcję autek. Resoraki plus garaż to gwarancja długich godzin świetnej zabawy dla Twojego malucha. Na garaż składają się często różne punkty usługowe takie jak: myjnia, warsztat czy stacja benzynowa. Poza tym znajduje się w nim winda, która często jest ruchoma co jest dodatkową atrakcją. Lądowisko dla helikoptera oraz tor zjazdowy to kolejny element, który wspaniale urozmaica zabawę.

Zabawa i rozwój

Garaże dla dzieci poza tym, że są źródłem świetnej zabawy i rozrywki posiadają również walory edukacyjne. Przede wszystkim zabawa garażem i samochodzikami rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka. Bawiąc się maluch wciela się w różne role, co bez wątpienia wpływa pozytywnie na kształtowanie w nim umiejętności społecznych oraz uczy funkcjonowania wśród ludzi. Ponadto zabawa garażem ma również wpływ na sprawność manualną i motoryczną oraz ćwiczy refleks malucha. Niektóre garaże, oznaczone są znakami drogowymi, co sprawia, że uczą przydatnych w życiu zasad ruchu drogowego.

Garaże z drewna

Dużą popularnością cieszą się garaże dla dzieci wykonane z drewna. Cechuje je solidność wykonania oraz duża wytrzymałość. Ponad to mają prostą formę, bez wielu zakamarków i krawędzi, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Warto również wspomnieć, że są bardziej niż plastikowe zabawki przyjazne dla naszego środowiska i dla zdrowia naszych pociech. Odpowiednio wyszlifowane i pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami sprawiają, że są najlepszym wyborem na prezent dla każdego dziecka.