Kuchnie dziecięce

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Dla dziewczynek i dla chłopców

Każde dziecko bez względu na płeć może polubić zabawę w gotowanie. Zarówno mały chłopiec jak i mała dziewczynka może marzyć o tym, by w przyszłości zostać najlepszym szefem kuchni i przygotowywać najsmaczniejsze potrawy. Kuchnie dziecięce idealnie nadają się na prezent, są naprawdę wielofunkcyjne. Dodatkowo przeróżne akcesoria kuchenne takie jak: garnki do gotowania, czajnik, talerzyki, kubeczki, sztućce. Świetnie urozmaicają zabawę oraz pozwalają przygotować nie jeden posiłek dla rodziny i przyjaciół.

Zabawa w dom

Zabawa w dom to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Maluchy uwielbiają naśladować rodziców i innych dorosłych, dzięki temu nabywają wiele nowych umiejętności. Szczególnie lubiane jest gotowanie oraz przygotowywanie posiłków. Rodzice często mają opory przed urzędowaniem swoich pociech w prawdziwej kuchni ze względu na ich bezpieczeństwo. Dlatego też idealnym rozwiązaniem będzie zakup specjalnej kuchni dla dzieci, przystosowanej dla ich potrzeb i w 100 % bezpiecznej.

Akcesoria kuchenne – niezbędny dodatek do kuchni

Różnego rodzaju akcesoria kuchenne są świetnym dopełnieniem kuchni. Zestaw garnków, drewniany mikser, drewniany toster czy ekspres do kawy dla dzieci sprawią, że zabawa w dom i gotowanie nie będzie miała końca. Jeśli chcesz aby zabawa z odgrywaniem roli kucharza rozwinęła wyobraźnię Twojego dziecka, oraz wspomogła jego rozwój – kuchnia drewniana dla dzieci będzie trafionym i wymarzonym prezentem.