Stroje i przebrania | Mały Lekarz i Weterynarz

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zawodowe stroje karnawałowe

Ulubione zawody małych chłopców to z pewnością strażak, policjant i budowniczy. Małe dziewczynki z kolei, marzą by zostać lekarzem lub weterynarzem i chcą w przyszłości pomagać chorym ludziom lub zwierzętom. Wśród dzieci dużą popularnością cieszą się stroje i przebrania związane z zawodami. Mimo, że przed maluchami jeszcze długa droga do wyboru zawodu, wcielając się w odważnych strażaków, czy policjantów spełniają swoje marzenia. Bale karnawałowe, Halloween, przyjęcia urodzinowe, tematyczne to świetna okazja żeby się wyróżnić i zaprezentować w super stroju. Ponadto, stroje związane z zawodami świetnie nadają się również do codziennej zabawy. Produkt ten posiada też walory edukacyjne, ponieważ odgrywanie ról świetnie rozwija podstawowe umiejętności motoryczne i społeczne. Rozwija również kreatywność, świadomość bezpieczeństwa oraz wyobraźnię.

Bal Księżniczek

Wymarzonym przebraniem karnawałowym dla wielu dziewczynek jest strój księżniczki. Piękna sukienka plus korona sprawią, że mała strojnisia będzie się czuć wyjątkowo oraz będzie olśniewać wyglądem. Dziewczynka może wcielić się w księżniczkę z ulubionej bajki: “Kraina Lodu”, “Królewna Śnieżka”, “Roszpunka”, “Śpiąca Królewna”, “Księżniczka Bella”, “Jej Wysokość Zosia” i wiele innych. Strój Księżniczki dla dziewczynki sprawdzi się nie tylko podczas balu karnawałowego. Można wykorzystać go do teatrzyków i przedstawień w przedszkolu, tematycznych przyjęć urodzinowych i innych uroczystości. Inne stroje i przebrania lubiane przez dziewczynki to: syrenki, wróżki, aniołki, biedronki, motylki, jednorożce, zwierzątka itp. Każdy wie, że świat dziecięcej wyobraźni nie ma granic, kupując dziecku strój/ przebranie pomożesz rozwinąć jego kreatywność i sprawisz, że poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Akcesoria i rekwizyty do strojów i przebrań

Niektóre stroje karnawałowe są kompletne, inne wymagają dodatków/rekwizytów. Takie akcesoria dodają charakteru całemu kostiumowi, oraz sprawiają, że się wyróżnia i jest ciekawszy dla dzieci. Piękna korona czy różdżka dla małej księżniczki, sprawi, że dziewczynka poczuje się jak prawdziwa królowa. Kajdanki, pistolet czy pałka to z kolei idealne dopełnienie stroju małego policjanta. Mały lekarz/weterynarz bez stetoskopu, nie wygląda tak realnie, jak doktor wyposażony w ten sprzęt. Strażak bez kasku i gaśnicy to nie strażak! Ponadto takie dodatki świetnie nadają się również do zabawy oraz jako rekwizyty do teatrzyków i przedstawień w przedszkolu. Każdy porządny kostium powinien składać się ze stroju głównego oraz dodatków, które uczynią go atrakcyjniejszym.