O nas

Zanim powstał nasz sklep io-io.pl same dokonywałyśmy dziesiątek zakupów na bardzo wielu platformach. Pieczołowicie gromadziłyśmy informacje w formie zapisków o wszystkich ciekawych rozwiązaniach i pomysłach, ale także o błędach popełnianych przez sprzedawców.

Naszym głównym celem jest dbanie o zadowolenie i satysfakcję każdego klienta, a co za tym idzie o uśmiech wywołany u dzieci.

Asortyment w naszym sklepie odpowiada ciągle zmieniającym się trendom i potrzebą dzieci w różnym wieku. Indywidualnie podchodzimy do klientów wyszukując w hurtowniach produktów pasujących do siebie tematycznie. Dzięki temu klient, który trafi do naszego sklepu w poszukiwaniu np. autka policyjnego dla małego fana służb ratunkowych, znajdzie w nim również, strój policjanta i inne zabawki z tej tematyki.

Nasze wirtualne półki na bieżąco zapełniane będą nowymi typami zabawek, które zachęcają do nauki, rozwijają zainteresowania oraz wspomagają rozwój. Mamy w domu najlepszych testerów w wieku 6,5,3 i 2 latka :). Ponadto w naszej ofercie znajdują się produkty bezpieczne i wysokiej jakości, które spełniają wszystkie normy i posiadają certyfikaty. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie zamówienia zostały zrealizowane niezwłocznie po zaksięgowaniu środków. Wiemy jak bardzo klienci cenią sobie ekspresową wysyłkę.

Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie!

Karolina i Natalia – właścicielki sklepu.