Fartuszki dla dzieci | Mała Księżniczka

Filtruj

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Niezbędnik małego pomocnika

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, również podczas gotowania i pieczenia. Jeśli maluch jest chętny do pomocy w kuchni, warto pozwolić mu rozwijać swoją kulinarną pasję. Możemy zaproponować drobne zadania takie jak krojenie bezpiecznym nożem, przyprawianie, mieszanie potraw. Mały szef kuchni musi mieć jednak odpowiedni strój. Idealnym wyborem będzie kolorowy fartuszek z radosnym nadrukiem. Fartuszki dla dzieci przede wszystkim zabezpieczą ubrania dziecka, przed niechcianymi plamami. Sprawią, że wspólne gotowanie i przygotowywanie posiłków będzie samą radością, zarówno dla małego pomocnika jak i jego rodziców.

Do gotowania i pieczenia z rodzicami

Gotowanie i pieczenie z dziećmi to nie tylko świetna zabawa, ale również ma ono pozytywny wpływ na rozwój najmłodszych. Badania wykazały, że angażowanie dzieci w kuchni może pomóc poprawić ich zdolności poznawcze i motoryczne, a także umiejętności społeczne i poczucie własnej wartości. Nasze fartuchy dla dzieci zaprojektowano tak, aby uczynić to doświadczenie jeszcze przyjemniejszym. Są wygodne, łatwe w czyszczeniu i cieszą oko wesołym wzorem.

Do przedszkola

Te urocze dziecięce fartuszki idealnie nadają się również do noszenia w sali przedszkolnej. Uszyto je z trwałych materiałów oraz posiadają zabawne i ciekawe dla dzieci wzory. Z pewnością utrzymają ubrania dziecka w czystości i ochronią je podczas kreatywnych zabaw. Można je również prać w pralce, dzięki temu są łatwe w utrzymaniu w czystości.

“Kuchcikowo”- zajęcia kulinarne w przedszkolu

Zdrowe odżywianie ma bardzo duży wpływ na rozwój oraz zdrowie małych dzieci. Prawidłowe nawyki żywieniowe są bardzo ważne, ponieważ zapobiegają wielu chorobom i mają wpływ na dorosłe życie. W związku z tym w przedszkolach realizowane są często programy edukacji kulinarnej, o przeróżnych nazwach : “Kuchcikowo”, “Mały Kucharz”, “Mały Smakosz” itp. Dzieci biorące udział w zajęciach, muszą się odpowiednio przygotować. Fartuszki dla dzieci będą tu niezbędne. Po pierwsze zabezpieczą ubranie dziecka przed pobrudzeniem, ale też ich kolorowy i ciekawy wzór sprawi, że maluch chętnie go założy i gotowanie będzie sprawiać mu wiele radości.

Do malowania

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest początkującym artystą, czy po prostu uwielbia brudzić się farbami, nasze fartuszki dla dzieci są idealnym dodatkiem. Wykonano je z trwałego materiału, który jest odporny na plamy oraz rozlane farby. Dzięki temu, że nasze fartuszki posiadają zabawne i kolorowe wzory, bez wątpienia zainspirują również kreatywność Twojego dziecka podczas tworzenia prac plastycznych.

Do zabawy w gotowanie

Pozwól swojemu dziecku puścić wodze fantazji. Nasze kolorowe fartuszki dla dzieci bez wątpienia są idealne do odgrywania roli kucharza i zabawy w gotowanie. Fartuszki zaprojektowano tak aby były wygodne i trwałe, więc Twoje dziecko przez długi czas może się bawić bez obaw o zabrudzenie ubrania.

Dla początkujących kucharzy

Dla najmłodszych, którzy aspirują do bycia profesjonalnymi kucharzami, nasze dziecięce fartuchy są idealnym dodatkiem do ich stroju. Wykonane z trwałych materiałów i ozdobione zabawnymi wzorami fartuchy ochronią ich ubrania i sprawią, że poczują się jak prawdziwi szefowie kuchni. Można je również prać w pralce, co ułatwia ich czyszczenie i konserwację. Ożyw kulinarne marzenia Twojego dziecka dzięki naszym fartuchom dziecięcym.Kolorowe fartuszki do pomocy w gotowaniu w domu, czy przedszkolu, podobają się dzieciom. Wzór w ulubione wozy strażackie, radiowozy, koparki czy dinozaury sprawi, że maluch będzie nim zachwycony i bez problemu go założy. Dodatkowo nasze fartuszki są bardzo starannie uszyte, z najlepszej jakości bawełny. Dzięki temu są bardzo wygodne, nie krępują ruchów dziecka i nie przesuwają się.