Mały Policjant

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 34 wyników

Zabawa w policjanta

Jedną z ulubionych zabaw małych chłopców jest zabawa w policjanta. Zawód ten fascynuje maluchy ponieważ wymaga dużej odwagi oraz jest pełen wyzwań. To co może przydać się podczas zabawy to przede wszystkim strój policjanta, w naszym sklepie mamy dostępny strój w 2 wariantach: policjant i policjant drogówki. Oba stroje posiadają bardzo realistyczny wygląd oraz zostały starannie wykonane z materiałów wysokiej jakości. Poza kostiumem Mały Policjant powinien mieć gwizdek, kajdanki, krótkofalówkę, odznakę policyjną i lizak drogowy. Akcesoria te będą doskonałym dopełnieniem zabawy. Strój policjanta dodatkowo pełni funkcję przebrania na bal karnawałowy oraz tematyczne przyjęcia urodzinowe.

Dodatki do pokoju Małego Funkcjonariusza

Motyw policyjny można również znaleźć w różnego rodzaju dodatkach i dekoracjach do pokoju dziecięcego oraz wyprawki do przedszkola. W ioio mamy dostępne super łóżko oraz półkę na resoraki w kształcie radiowozu. Ponadto piękną i mięciutką pościel, poduszki dekoracyjne, naklejki na ścianę w pojazdy policyjne. Wyselekcjonowaliśmy również kapcie, worki, plecaczki i pościele do przedszkola, we wzór policyjny. Wszystko po to aby Mały Policjant poczuł się jak prawdziwy stróż prawa – mógł brać udział w pościgach za złodziejem i rozdawać mandaty, pobudzając swoją kreatywność i wyobraźnię.

Samochody policyjne, radiowozy dla dzieci

Pojazdy uprzywilejowane to z pewnością jedne z ulubionych zabawek chłopców. Szczególną popularnością cieszą się auta policyjne, często wyposażone w dodatkowe sygnały dźwiękowe oraz świetlne, które czynią zabawę ciekawszą. W naszym sklepie internetowym znaleźć można samochody o różnych wielkościach od małych resoraków przez auta zdalnie sterowane po ogromne pojazdy na akumulator. Każdy Mały Policjant bez wątpienia ucieszy się z prezentu w formie autka policyjnego. Jest to prezent “pewniak” dla każdego małego przedszkolaka.