Rogale do karmienia

Filtruj

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Poduszka rogal – niezastąpiona podczas karmienia piersią

Wygodne rogale do karmienia umożliwią zarówno mamie, jak i dziecku przyjęcie najwygodniejszej pozycji podczas karmienia piersią. Ułatwiają ułożenie dziecka, szczególnie na początku, kiedy to młoda mama uczy się jak przystawiać niemowlę do piersi. Rogal pozwala jej na rozluźnienie ramion, pleców i karku odciążając kręgosłup. Jest także wygodnym podparciem dla rąk w czasie karmienia. Dodatkowo poduszka jest stabilna i nie przesuwa się. Nie bez przyczyny specjaliści od spraw laktacji często polecają zakup poduszki rogal. To z pewnością ogromne ułatwienie dla wielu mam, karmiących swoje niemowlę piersią ale również tych, które używają butelki.

Rogale szyte z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół

Nasze poduszki szyjemy sami, z różnych materiałów, klient sam decyduje czy woli bawełnę, minky czy wafel. Bawełna jest delikatna i oddychająca, dzięki temu idealna dla noworodków. Dostępna w wielu radosnych i kolorowych wzorach. Wszystkie materiały posiadają certyfikat: OEKO-TEX Standard 100. Rogale do karmienia charakteryzują się bardzo dobrą jakością. Posiadają antyalergiczne wypełnienie o wysokiej elastyczności, dzięki czemu nie tracą na sprężystości. Materiały z których szyjemy są naturalne, stworzone dla najmłodszych. Nie zawierają sztucznych barwników oraz są delikatne dla skóry i nie powodują podrażnień ani uczuleń.

Inne zastosowania poduszki do karmienia

Rogal do karmienia świetnie sprawdzi się również podczas ciąży, ponieważ duży brzuch często nie pozwala na wygodne ułożenie się i zdrowy sen. Przyszła mama ma problem z zasypianiem, leżeniem i odpoczynkiem. Zakup takiej poduszki, bez wątpienia rozwiąże ten problem. Ponadto rogal może służyć jako zwykła poduszka dla Ciebie lub dla Twojego dziecka, zwłaszcza kiedy maluch uczy się sam siadać, rogal będzie dla niego świetną podporą.