Samochody zabawkowe

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 32 wyników

Brum, brum, brum – autka dla dzieci

Samochody zabawkowe są z pewnością uwielbiane przez małych chłopców. Chociaż, niektóre dziewczynki również chętnie się nimi bawią. Auta dla dzieci występują w różnych rozmiarach, kolorach oraz produkowane są z różnych materiałów. Dla maluchów w wieku 0-2 latka jest to guma lub plastik, dla starszych dzieci plastik lub metal. Bez względu na rodzaj, kolor i wielkość, autko to zawsze idealny prezent na wszystkie okazje dla małego chłopca. Niektórzy mali fani motoryzacji kolekcjonują autka i mają ich niezliczoną ilość. Ciekawą propozycją są również auta – jeździki oraz samochody elektryczne, którymi dziecko może pojeździć i poczuć się jak prawdziwy kierowca. Niektóre maluchy fascynują koparki, dźwigi i betoniarki. Ten rodzaj pojazdów idealnie nadaje się do zabaw w piaskownicy czy na plaży.

Pojazdy uprzywilejowane

Auta sportowe, pojazdy budowlane czy uprzywilejowane to z pewnością najbardziej pożądane przez dzieci zabawki. Te ostatnie cieszą się największą popularnością. Zabawkowe karetki, radiowozy i wozy strażackie to najchętniej wybierane modele pojazdów. Wielu małych chłopców marzy, żeby w przyszłości zostać dzielnym strażakiem lub policjantem, dlatego taki pojazd z pewnością przypadnie im do gustu. Auta tego typu często wyposażone są w dodatkowe sygnały dźwiękowe oraz świetlne, które czynią zabawę ciekawszą. Samochody zabawkowe to niewątpliwie bestseller wśród wszystkich zabawek dla dzieci.

Garaże, parkingi, stacje ratownicze i tory

Do uzupełnienia zabawy autkami przydadzą się również dodatkowe akcesoria. Świetnie sprawdzą się tu garaże – parkingi, tory czy stacje ratownicze. Już samo składanie zabawek wraz z rodzicami jest super zabawą. A późniejsze wyścigi oraz pościgi samochodzikami to świetna zabawa na wiele długich godzin. Ten rodzaj zabawek to jednak nie tylko mnóstwo radości, ale także ogromne możliwości rozwoju dla dziecka. Maluch uczy się podczas zabawy. Szczególnie rozwija się orientacja przestrzenna, zmysł techniczny oraz oczywiście wyobraźnia.