Łóżka dziecięce | Mały Piłkarz

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Łóżka dziecięce: Piękne, solidne i bezpieczne

Jednym z najważniejszych mebli w pokoju dziecka jest łóżko, dlatego jego odpowiedni dobór jest bardzo ważny. Przede wszystkim łóżka dziecięce powinny być wygodne, muszą zapewnić zdrowy i spokojny sen dziecku. Dziecko musi się wysypiać, powinno też mieć wygodną pozycję do spania. Jest to bardzo ważne, ponieważ odpoczynek i sen w dużej mierze wpływa na jego prawidłowy rozwój. Swoim pięknym i ciekawym wyglądem łóżko powinno zachęcać maluchy do zasypiania w nim każdego dnia. Bezpieczeństwo i trwałość to kolejna ważna kwestia. Rama łóżka, zagłówek i za-nóżek wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej, dzięki temu produkt jest stabilny i w pełni bezpieczny dla dziecka. W nocy dziecko może w nim słodko śnić, a w dzień bawić się do woli.

Wymarzone łóżko w kształcie samochodu

Łóżka samochody to marzenie wielu dzieci, w szczególności małych chłopców. Ich niepowtarzalny i ciekawy wygląd sprawia, że dzieciaki uwielbiają w nich zasypiać. Poza tym łóżka auta są idealnie przystosowane dla dzieci. Posiadają zaokrąglone krawędzie oraz podwyższone boki, dzięki temu maluch jest bezpieczny zarówno podczas snu, jak i zabawy w swoim łóżku. Zakup łóżka samochodu wraz z materacem, będzie pierwszym ważnym krokiem do usamodzielnienia się Twojego dziecka. Łóżka dziecięce w kształcie samochodów świetnie nadają się też do zabawy, pobudzają wyobraźnię i kreatywność maluchów. Doskonałym wyborem jako dodatek do łóżka-autka, będzie pościel i poduszka dekoracyjna w ulubione pojazdy.

Komnata Małej Księżniczki

Małe dziewczynki często marzą o tym, by zostać prawdziwą księżniczką. Wybór odpowiednich mebli do pokoju może sprawić, że ich marzenie może się ziścić. Idealne łóżko dla małej księżniczki, powinno być baśniowe i kolorowe. Dzięki zastosowaniu nadruków na łóżku, mogą znaleźć się na nich ulubione postaci małych dziewczynek: księżniczki, wróżki, jednorożce i syrenki. W ofercie znajdują się również wzory kwiatuszków, serduszek czy gwiazdek. Takie piękne, bajkowe łóżko z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdej dziewczynki i sprawi, że jej pokój zamieni się w prawdziwą komnatę księżniczki.