Narzędzia dla dzieci

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 25 wyników

Marzenie każdego majsterkowicza

Wielu małych chłopców uwielbia wcielać się w rolę małego majsterkowicza, mechanika czy budowniczego. Do takiej zabawy niezbędne będą narzędzia dla dzieci. Zabawkowe narzędzia można spotkać w wielu formach: praktycznych skrzynek lub walizek, wygodnych plecaczków lub dużych i bogato wyposażonych stolików/warsztatów. Każdy z wymienionych rodzajów będzie idealnym prezentem dla małego chłopca, w którym drzemie talent “złotej rączki”. Ogromną radość dziecku dostarczy możliwość nieograniczonego wiercenia, przybijania, i piłowania. Zestawy małych majsterkowiczów składają się z wielu różnych narzędzi m.in. znaleźć w nich można: śrubokręt, młotek, klucz francuski, klucz płaski, piłę, kombinerki, zacisk stolarski i miarkę. Czyni to zabawkę bardziej ciekawą i interesującą.

Drewniane narzędzia dla dzieci

Każdy mały majster potrzebuje warsztatu z narzędziami. W śród zabawek do majsterkowania nie mogło zabraknąć tych z drewna. Narzędzia wykonane z drewna są solidne i bezpieczne dla dzieci. Wykonane z wysokiej jakości drewna, pomalowane farbami z atestem. Maluchy je uwielbiają, ponieważ bardziej niż plastikowe narzędzia odwzorowują prawdziwe, “dorosłe” pomoce do naprawiania i majsterkowania. Dodatkowo cechują się większą wytrzymałością, nie pękają i nie kruszą się. Są miłe w dotyku i łatwo je chwytać w rezultacie są idealnie dostosowane do małej rączki. Jeszcze jedną ważną ich cechą jest to, że są przyjazne środowisku.

Zabawa i rozwój

Zabawkowy zestaw majsterkowicza doskonale wpływa również, na rozwój malucha. Zabawa w naprawianie uczy skupienia uwagi na jednej czynności, rozwija inteligencję oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność. Ponadto operowanie małymi narzędziami doskonali zdolności manualne i ćwiczy zręczność. Taki zestaw sprawdzi się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Nie trzeba nikogo przekonywać, że narzędzia dla dzieci są idealną zabawką, zarówno w domu jak i na podwórku. Zapewnią dziecku długie godziny świetnej zabawy.