Domki dla lalek | Mała Księżniczka

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Idealny pomysł na prezent

Chcesz podarować dziecku wyjątkowy prezent ? Idealnym pomysłem będzie drewniany domek dla lalek, w przeciwieństwie do wszechobecnej elektroniki ta tradycyjna zabawka wpłynie pozytywnie na rozwój Twojego dziecka. Domki dla lalek są czymś więcej, niż tylko zabawką ponieważ wspaniale pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Pomysłowa zabawa pozwala dzieciom odkrywać uczucia, rozwiązywać problemy i poszerzać koncentrację. Dodatkowo umeblowanie domku, przenoszenie lalek i mini mebelków z jednego pomieszczenia do drugiego wymaga doskonałych umiejętności motorycznych. Te umiejętności w przyszłości pozwolą Twojemu dziecku robić takie rzeczy jak trzymanie kredki lub granie na instrumencie.

Bezpieczeństwo i jakość

W naszej ofercie znaleźć można zarówno domki drewniane, jak również modele wykonane z plastiku. Przed dokonaniem zakupu warto zastanowić się który typ produkty będzie lepszy dla Waszej pociechy. Domki dla lalek dostępne w naszym sklepie wykonane są z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko ma kontakt z zabawką spełniającą wszystkie normy bezpieczeństwa. Farby użyte do malowania domku, także posiadają atest bezpieczeństwa, ponad to nadają mu wyraziste i piękne kolory. Co czynni zabawkę bardziej atrakcyjną dla dzieci.

Urocza dekoracja pokoju dziewczynki

Ciekawy design i duży rozmiar kilkupiętrowych domków sprawia, że są one również śliczną ozdobą pokoju małej dziewczynki. Pokój dziecka jest miejscem do zabawy i odpoczynku, jego wystrój wpływa na komfort i samopoczucie maluchów. Piękny, duży, kolorowy domek będzie świetnym elementem wystroju, a równocześnie idealnym dopełnieniem zabawy lalkami i figurkami. Zestaw pięknych mebelków dołączony do domku, został wykonany z dbałością o każdy szczegół. W zestawie możemy znaleźć wyglądające jak prawdziwe: łóżko, sofę, fotel, lampę, szafki, kabinę prysznicową a nawet kwiatka w doniczce. Ta różnorodność dodatków czyni zabawę jeszcze lepszą.