Mały Piłkarz

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 75 wyników

Piłka nożna: ulubiony sport małych chłopców

Bez wątpienia to właśnie piłka nożna jest ulubionym sportem i pasją małych chłopców. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, ponieważ dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców. Wielu tatusiów jeśli nie gra w piłkę to jest zapalonym kibicem i ogląda mecze i mistrzostwa piłki nożnej. Piłka jest obecna w życiu maluchów już od najmłodszych lat. Dlatego często marzeniem małych przedszkolaków jest zostać w przyszłości drugim “Lewandowskim” lub “Ronaldo” oraz być znaną na całym świecie gwiazdą futbolu. Każdy Mały Piłkarz z pewnością potrzebuje odpowiednich akcesoriów do gry, dwa najważniejsze to piłka i strój piłkarski. Przydadzą się również bramki i pachołki treningowe.

Dodatki do pokoju dziecięcego z motywem piłki

Urządzając pokój malucha warto wziąć pod uwagę jego zainteresowania. Dzięki temu chętniej będzie spędzać czas u siebie oraz bardziej polubi swój pokój. Mały Piłkarz z pewnością zachwycony będzie dywanem w kształcie piłki lub takim, który wygląda jak boisko do gry w piłkę nożną. Fajnym dodatkiem do pokoju małego fana futbolu będzie również pufa piłka nożna, która super sprawdza się podczas oglądania meczów czy czytania prasy piłkarskiej. W naszym sklepie mamy dostępne pufy w wielu kolorach. Dlatego z łatwością można wybrać tą, która najbardziej podoba się dziecku oraz pasuje do wystroju wnętrza.

Podanie, strzał i bramka – czyli piłkarzyki

Dla małych miłośników piłki nożnej mamy dostępne w naszym sklepie stoły piłkarskie. Celem gry w piłkarzyki jest strzelenie jak największej ilości goli przeciwnikowi. Stół do gry ma przeważnie wymiary: 120 x 89 x 84 cm, a figurki piłkarzy są przymocowane do specjalnych uchwytów, dzięki czemu można nimi poruszać podając piłkę i strzelając do bramki. Ruchy wykonuje się poprzez przyciąganie, odpychanie i obracanie uchwytów. Granie w piłkarzyki dla dzieci jest namiastką grania w prawdziwą piłkę nożną. Wywołuje podobne emocje i sprawia wiele frajdy zarówno dzieciom jak i rodzicom.