Mały Kucharz

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 31 wyników

Kulinarna pasja

Zabawa w gotowanie to jedna z bardziej lubianych przez małe dzieci aktywności. Maluchy obserwują swoich rodziców podczas przygotowywania posiłków i chcą ich naśladować. Jeżeli twoje dziecko lubi pomagać ci w kuchni i zawsze podpatruje jak przyrządzasz posiłki, to dobry czas, aby zacząć rozwijać jego kulinarną pasję. Przygotowaliśmy specjalną kategorię. Przejrzyj ją i wybierz coś dla swojego małego kucharza. W naszej ofercie znaleźć można m.in: kuchnie dla dzieci, akcesoria i garnki do gotowania oraz stroje i fartuszki kucharskie. Każdy Mały Kucharz z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie i będzie zachwycony z prezentu kupionego w sklepie ioio.

Kuchnie dziecięce i akcesoria do gotowania

Każde dziecko bez względu na płeć może polubić zabawę w gotowanie. Zarówno mały chłopiec jak i mała dziewczynka może marzyć o tym, by w przyszłości zostać najlepszym szefem kuchni i przygotowywać najsmaczniejsze potrawy. Kuchnie dziecięce idealnie nadają się na prezent, są naprawdę wielofunkcyjne. Dodatkowo przeróżne akcesoria kuchenne takie jak: garnki do gotowania, czajnik, talerzyki, kubeczki, sztućce. Świetnie urozmaicają zabawę oraz pozwolą przygotować nie jeden posiłek dla rodziny i przyjaciół. Różnego rodzaju akcesoria kuchenne są świetnym dopełnieniem kuchni. Zestaw garnków, drewniany mikser, drewniany toster czy ekspres do kawy dla dzieci sprawią, że zabawa w dom i gotowanie nie będzie miała końca. Jeśli chcesz aby Twój Mały Kucharz rozwijał swoją pasję– kuchnia będzie trafionym i wymarzonym prezentem.

Strój kucharza

Każdy mały miłośnik gotowania musi zaopatrzyć się w odpowiedni strój, dzięki któremu poczuje się jak kucharz z prawdziwego zdarzenia. W naszym sklepie dostępne jest kilka rodzajów fartuszków z czapkami. W szczególności polecamy Strój kucharza ioio. Ten uroczy zestaw, fartuszek z czapeczką jest bardzo starannie uszyty. Super sprawdzi się w przedszkolu na zajęciach kulinarnych czy podczas gotowania w domu. Fartuszek zabezpieczy również ubrania dziecka, przed niechcianymi plamami, ponadto sprawi, że wspólne gotowanie i przygotowywanie posiłków będzie samą radością. Zarówno dla małego pomocnika jak i jego rodziców.