Naklejki na ścianę dla dzieci | Mały Policjant

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Idealne dekoracje ścienne dla dzieci

Dekoracje ścienne ocieplają wnętrze oraz dodają mu wyjątkowego charakteru. Rodzice urządzając pokój malucha zastanawiają się, czym dopełnić dekorację, by sprawić żeby pokoik był jak z marzeń. Świetnym i nowoczesnym rozwiązaniem będą naklejki na ścianę dla dzieci. To szybki i prosty sposób na spektakularną zmianę w pokoiku. Przeróżne wzory, kolory oraz rozmiary naklejek, dają wiele możliwości. Dodatkowo można je z łatwością wpasować w każdy wystrój. Chcąc sprostać oczekiwaniom małych lokatorów, zebraliśmy w naszym sklepie najlepszą kolekcję tych wyjątkowych ozdób ściennych. Mamy wszystko co lubią maluchy: dinozaury, pojazdy, kwiaty, księżniczki, zwierzątka, baloniki, gwiazdki i chmurki. Z pewnością znajdziecie u nas coś specjalnego do pokoju swojej pociechy.

Podaruj uśmiech swojemu maluchowi

Naklejki na ścianę dla dzieci będą wspaniałą dekoracją pokoju Twojego dziecka. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy malucha. Dodatkowo sprawią, że pokocha swój pokój. Oprócz funkcji ozdobnej, niektóre naklejki pełnią też rolę edukacyjną i rozwijają wiedzę najmłodszych. Taką naklejką jest mapa świata dostępna w naszym sklepie, w różnych wariantach kolorystycznych oraz w trzech rozmiarach. W przyjemny i bajkowy sposób pomoże poznać twojemu dziecku poszczególne zakamarki świata. Ta naklejka wspaniale zaprezentuje się na ścianie, i z pewnością przypadnie do gustu każdemu małemu odkrywcy.

Jakość i bezpieczeństwo

Nasze naklejki wykonane są z bezpiecznych materiałów, zarówno dla człowieka jak i środowiska. Ich aplikacja jest bardzo szybka i prosta. Należy jednak pamiętać, żeby nie przyklejać naklejek na świeżo malowane lub mokre ściany. Każdą powierzchnię warto także oczyścić: ścianę odkurzyć, a meble, szkło czy podłogę odtłuścić. Dzięki odpowiedniej aplikacji, naklejka z pewnością będzie się idealnie prezentować w pokoju dziecka. Należy jeszcze dodać, że naklejki są bardzo wytrzymałe i odporne, na działanie promieni słonecznych czy klimatyzacji.