Dywany do pokoju dziecka | Mały Piłkarz

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dywan idealny – do pokoju dziecka

Dywan w pokoju dziecka to bardzo ważny element wystroju. Pełni on wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim sprawia, że pokój staje się bardziej przytulny i ciepły. Dodatkowo jest piękną dekoracją. Dywan idealny spełnia również rolę praktyczną, jest miejscem do zabawy oraz izoluje chłód bijący od podłogi. Przy wyborze dywanu dla swojej pociechy, rodzice powinni kierować się upodobaniami swojego dziecka. Szeroka gama wzorów i kolorów z pewnością pozwoli dokonać udanego zakupu. Poza wyglądem warto też zwrócić uwagę na materiał z jakiego wykonany jest dywan. Dywany do pokoju dla dziecka powinny być z bezpiecznego, nie uczulającego tworzywa. Gęste runo dywanów powinno dobrze izolować od zimna podłogi. Warto również wspomnieć, że dywan musi być z materiału, który łatwo się czyści i jest odporny na zabrudzenia.

Dywany dziecięce z certyfikatem – dlaczego jest to ważne?

Certyfikowane dywany, cechują się wysoką jakością oraz trwałością. Są odporne na odkształcenia oraz ścieranie i są łatwe do czyszczenia. Aby mieć pewność, że dywan zakupiony dla naszej pociechy jest bezpieczny, warto sprawdzić czy posiada atest. Takie dywany są antyalergiczne oraz przy ich produkcji zostały spełnione wszelkie normy higieny. W dotyku są z kolei mięciutkie i przyjemne, stworzone dla małych milusińskich.

Bajeczna podłoga

Wiemy, że potrzeby dzieci są inne niż dorosłych, mają też inne upodobania. Dywany do pokoju dziecka powinny wyróżniać się miłą dla oka kolorystyką oraz oryginalnym, ciekawym wzornictwem. W naszym sklepie znajdziecie dywany dla dzieci z różnymi motywami. Między innymi dywan – boisko do gry w piłkę nożną, dla małych fanów tego sportu. Dywany z kosmicznymi nadrukami dla małych astronautów oraz przeurocze wzory i kolory dywanów dla małych księżniczek. Ta różnorodność sprawi, że każdy rodzic znajdzie coś dla swojej pociechy i zamieni jej pokój w wyjątkową bajkową przestrzeń.