Fartuszki dla dzieci | Mały Lekarz i Weterynarz

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Niezbędnik małego pomocnika

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, również podczas gotowania i pieczenia. Jeśli maluch jest chętny do pomocy w kuchni, warto pozwolić mu rozwijać swoją kulinarną pasję. Możemy zaproponować drobne zadania takie jak krojenie bezpiecznym nożem, przyprawianie, mieszanie potraw. Mały szef kuchni musi mieć jednak odpowiedni strój. Idealnym wyborem będzie kolorowy fartuszek z radosnym nadrukiem. Fartuszki dla dzieci przede wszystkim zabezpieczą ubrania dziecka, przed niechcianymi plamami. Sprawią, że wspólne gotowanie i przygotowywanie posiłków będzie samą radością, zarówno dla małego pomocnika jak i jego rodziców.

“Kuchcikowo”- zajęcia kulinarne w przedszkolu

Zdrowe odżwywianie ma bardzo duży wpływ na rozwój oraz zdrowie małych dzieci. Prawidłowe nawyki żywieniowe są bardzo ważne, ponieważ zapobiegają wielu chorobom i mają wpływ na dorosłe życie. W związku z tym w przedszkolach realizowane są często programy edukacji kulinarnej, o przeróżnych nazwach : “Kuchcikowo”, “Mały Kucharz”, “Mały Smakosz” itp. Dzieci biorące udział w zajęciach, muszą się odpowiednio przygotować. Fartuszki dla dzieci będą tu niezbędne. Po pierwsze zabezpieczą ubranie dziecka przed pobrudzeniem, ale też ich kolorowy i ciekawy wzór sprawi, że maluch chętnie go założy i gotowanie będzie sprawiać mu wiele radości.

Kolorowo mi

Pierwsze lata życia dziecka to okres najszybszego rozwoju zmysłów, takich jak dotyk i wzrok. Aby rozwijały się prawidłowo, należy stymulować je na różne sposoby. Bardzo duże znaczenie w życiu każdego dziecka mają kolory, które wpływają na jego emocje i samopoczucie. Kolorowe fartuszki do pomocy w gotowaniu w domu, czy przedszkolu, podobają się dzieciom. Wzór w ulubione wozy strażackie, radiowozy, koparki czy dinozaury sprawi, że maluch będzie nim zachwycony i bez problemu go założy. Dodatkowo nasze fartuszki są bardzo starannie uszyte, z najlepszej jakości bawełny. Dzięki temu są bardzo wygodne, nie krępują ruchów dziecka i nie przesuwają się.