Mały Astronauta

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 30 wyników

Kosmos fascynuje dzieci

Kosmos jest bardzo fascynujący. Dzieci od najmłodszych lat marzą by podróżować statkiem kosmicznym i poznawać planety. Nawet jeśli nie rozumieją jeszcze wszystkich zjawisk fizycznych, które mają miejsce w kosmosie, należy wspierać ich pasję. W naszym sklepie ioio znajdziecie zabawki, gry, książki, puzzle z motywem kosmosu stworzone specjalnie dla małych astronautów. Wszystkie te produkty pomogą wyjaśnić i zrozumieć dziecku czym jest wszechświat. Mały Astronauta będzie mógł poprzez zabawę rozwijać swoją pasję. W ofercie nie zabrakło również elementów wyprawki do przedszkola z kosmicznym motywem: kapcie, pościel do przedszkola, worek czy plecak, wszystko dla maluchów które fascynuje wszechświat i planety.

Kosmiczne zabawki które uczą

Najlepsze zabawki dla Małego Astronauty to takie, które angażują zmysły, pobudzają wyobraźnię oraz zachęcają do nauki o kosmosie. Zabawki edukacyjne wspierają różne aspekty rozwoju: aspekt poznawczy, społeczny, fizyczny i emocjonalny. Dzieci mogą się wiele nauczyć bawiąc się odpowiednio dobranymi do wieku zabawkami. Kosmiczne zabawki edukacyjne to przede wszystkim: teleskopy, lunety, układy słoneczne, klocki i układanki edukacyjne oraz tablice edukacyjne. Wszystkie te zabawki to super prezent dla dziecka na każdą okazję: urodziny, dzień dziecka, gwiazdkę czy Mikołaja.

Pokój dziecięcy = przestrzeń kosmiczna

Kosmos jest również świetnym motywem przewodnim do pokoju dziecięcego. Mały Astronauta będzie zachwycony dekoracją ścienną w kształcie rakiety lub ozdobnymi naklejkami na ścianę z planetami i rakietami. Kosmiczna pościel, poduszka dekoracyjna rakieta czy dywan z astronautą i gwiazdami doskonale dopełni wystrój. I niewątpliwie sprawi, że pokój dziecka nabierze kosmicznego wymiaru. Świetną propozycją jest również dostępna w naszym sklepie Półka rakieta kosmiczna, posiada ona uniwersalny drewniany kolor dlatego z łatwością wpasuje się w każdy wystrój.