Mały Strażak

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 37 wyników

Gasimy pożar!

Kiedy będę duży, zostanę Strażakiem. Bo jestem odważnym i silnym chłopakiem! Niemal każdy mały chłopiec marzy żeby zostać strażakiem, gasić ogień, ratować ludzi i pomagać innym. Ciekawy strój z kaskiem oraz wielki wóz strażacki z kogutem fascynuje maluchy. Przedszkolaki uwielbiają przebierać się w dzielnych strażaków na bale karnawałowe, tematyczne przyjęcia urodzinowe lub po prostu do codziennej zabawy. Producenci zabawek również wychodzą na przeciw potrzebom Małych Strażaków, proponując coraz to nowsze i bardziej przypominające te prawdziwe zabawkowe wozy, stroje i akcesoria strażackie. Każdy Mały Strażak będzie zachwycony z prezentu w tematyce Straży Pożarnej.

Remiza strażacka w dziecięcym pokoju

Urządzając pokój małego zapaleńca warto poszukać dodatków z motywem Straży Pożarnej. W ten sposób możemy wspierać zainteresowania i pasje dziecka oraz sprawić, że będzie chętnie spędzać czas w swoim pokoju. W naszym sklepie z dodatków i dekoracji w tej tematyce znajdziecie: łóżka, mini foteliki i sofy, naklejki na ścianę, pościele, poduszki dekoracyjne, lampy i rewelacyjne półki na resoraki wszystko wyselekcjonowane przez nas specjalnie dla Małych Strażaków. Dodatkowo by umilić maluchom początki w przedszkolu i wywołać uśmiech na twarzy, mamy w ofercie worki, plecaczki, kapcie, fartuszki i pościele do przedszkola z tym ciekawym dla nich wzorem. Aby Mały Strażak lepiej mógł poznać swój ulubiony zawód, warto uzupełnić jego domową biblioteczkę o pozycje o Straży Pożarnej, które również znajdziecie w io-io.pl

Urodziny tematyczne – ” Dzielni Strażacy”

Kluczem do tego by impreza urodzinowa Twojego dziecka wyglądała spójnie i przemyślanie jest wybranie tematu przewodniego. “Dzielni Strażacy” to super propozycja dla maluchów, które fascynuje ten zawód. Dzieci będą mogły przebrać się w Strażaków, jednak potrzebny do tego jest zakup odpowiedniego stroju. W ioio znajdziecie rewelacyjny strój Polskiego Strażaka, który posiada realistyczny wygląd oraz został starannie uszyty z najlepszej jakości materiałów. Świetnym dodatkiem do stroju będzie oczywiście piękny czerwony kask i zestaw małego strażaka z akcesoriami. Niezbędne akcesoria to: gaśnica, odznaka, latarka, megafon strażacki, gwizdek. Poza strojem na urodziny w tematyce Straży Pożarnej przyda się bez wątpienia odpowiednio skompletowany zestaw urodzinowy. W naszym sklepie dostępny mamy zestaw składający się z kubeczków, talerzyków, serwetek i balonów. Świetnie dopełni imprezę i uczyni ją niezapomnianą, zarówno dla solenizanta jak i dla gości.