Półki na resoraki | Mały Policjant

Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Praktyczne półki na resoraki

Jeśli jesteś rodzicem małego chłopca, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w każdej chwili możesz pośliznąć się na resoraku lub samochodziku Hot Wheels. Te małe zabawki można znaleźć wszędzie. Albo są porozrzucane po całym pokoju dziecięcym, albo w najlepszym razie leżą w szufladzie lub na dnie kosza na zabawki, dlatego ciężko je znaleźć. Istnieją jednak sposoby, aby zapanować nad bałaganem związanym z małymi pojazdami. Są nimi półki na resoraki w kształcie pojazdów. Nie dość, że pozwolą uporządkować całą kolekcję autek malucha, to ich ciekawy i oryginalny wygląd udekoruje pokój.

Prywatny parking

Półki są sprytnym rozwiązaniem i jednocześnie tematycznym dodatkiem do pomieszczenia. Dzięki niemu dzieci z własnej inicjatywy chętnie będą utrzymywać swoją cenną kolekcję w porządku. Bez problemu uda się im odnaleźć każdy samochodzik, bez przekopywania się przez ich stos na podłodze. Oferowane przez nas półki na resoraki są przeznaczone do montażu na ścianie. Są wykonane z wysokiej jakości sklejki oraz lekkiej pianki. W zależności od modelu, posiadają od 35 do 60 przegródek na pojazdy. A dodatkowo ich kształt pojazdu z pewnością spodoba się wszystkim małym fanom motoryzacji.

Jazda zgodnie z kodeksem drogowym (domowym)

Nie sposób pominąć jeszcze jednej bardzo ważnej kwestii. Dzięki wczesnemu wyrobieniu u dziecka dobrych nawyków i odpowiedzialności związanej z utrzymaniem porządku, niewątpliwie ułatwisz mu młodzieńcze i dorosłe życie. Dzięki naszym półkom odkładanie rzeczy na swoje miejsce może również stać się zabawą. Bałagan powstaje wolniej i rzadziej trzeba sprzątać. Pokój Twojego dziecka z pewnością będzie łatwiej utrzymać w porządku, a wolny czas poświęcić na inne aktywności. Półka jako nieszablonowa dekoracja z pewnością sprawi, że pokój malucha stanie się bardziej wyjątkowy.