Mały Lekarz i Weterynarz

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Zestawy małego lekarza i weterynarza – pomysł na udaną zabawę

Dzieci uwielbiają wcielać się w rolę dorosłych. Poza tym, że naśladują zachowania swoich rodziców, często odgrywają scenki z pracy swoich ulubionych zawodów. Jednym z bardziej lubianych przez dzieci jest zawód lekarza i weterynarza ponieważ maluchy uwielbiają pomagać. Rodzicom bardzo dobrze znany jest widok dziecka, które leczy swoje misie, lalki lub rodzeństwo czy kolegów. Do takiej zabawy niezbędny jest odpowiedni zestaw lekarza, zawierający potrzebne przyrządy lekarskie takie jak: strzykawka, termometr, stetoskop, lekarstwa, plastry, wziernik i inne. Dla lepszej zabawy potrzebny jest również strój lekarza lub fartuch lekarski, sprawi on, że maluch poczuje się jak prawdziwy mały lekarz i weterynarz.

Wezwijcie doktora !

Fartuszek lekarski będzie wspaniałym uzupełnieniem każdej zabawy w lekarza. Ale także świetnym elementem przebrania na bal karnawałowy, przedstawienia w przedszkolu lub inne okazje. Dzięki niemu każde dziecko będzie wyglądać jak profesjonalny lekarz, gotowy spieszyć z pomocą potrzebującym. Każdy mały lekarz i weterynarz po włożeniu stroju z pewnością poczuje się jak prawdziwy doktor. I zabawa w lekarza nie będzie miała końca.

Motyw lekarski w życiu codziennym malucha

ioio nie mogło zabraknąć również dodatków do pokoju małego lekarza i weterynarza. Mamy w ofercie naklejki na ścianę oraz poduszkę ozdobną pogotowie a także mini sofy w zwierzątka dla małych weterynarzy. Ponad to worki, plecaczki do przedszkola, kapcie i pościel wszystko w ulubiony wzór maluchów, które uwielbiają zabawę w doktora. Z ekologicznych zabawek możemy polecić szpital-lecznicę dla zwierząt z kartonu, super pomysł na kreatywną zabawę. Idealnym pomysłem na prezent dla malucha którego fascynuje zawód lekarza i weterynarza będą również książki opowiadające o tym zawodzie.