Stolik warsztatowy dla dzieci

356 

  • zestaw jest oparty na renomowanej marce narzędzi Black & Decker, dodaje to autentyczności i zachęca dzieci do kreatywnej zabawy
  • zawiera aż 92 różne akcesoria co pozwala dzieciom na różnorodną zabawę i eksperymentowanie
  • narzędzia w zestawie są lekkie i dostosowane do małych rączek, co minimalizuje ryzyko urazów podczas zabawy
  • warsztat posiada praktyczne elementy, dziecko może łatwo przechowywać narzędzia i akcesoria, co ułatwia zabawę
  • zabawa nie tylko dostarcza dzieciom rozrywki, ale także pomaga im rozwijać kreatywność i umiejętności manualne

Na stanie

SKU: DR/LE/360727 Kategoria: Tag: GTIN: 3032163607274

Stolik warsztatowy dla dzieci

Twoje dziecko może teraz wcielić się w rolę małego majsterkowicza i rozpocząć przygodę z kreatywnym konstruowaniem oraz naprawami dzięki tej fascynującej serii licencyjnych narzędzi i warsztatów. Ta seria łączy w sobie znakomitą jakość narzędzi marki Black & Decker z przyjaznymi dla dzieci rozwiązaniami, co pozwoli Twojemu maluchowi poczuć się jak prawdziwy majsterkowicz!

W zestawie stolik warsztatowy dla dzieci znajdziesz aż 92 akcesoria, które zapewnią godziny fascynującej zabawy. W skład zestawu wchodzą takie narzędzia jak imadło, wkrętarka mechaniczna, klucz, piła, młotek, śrubokręt, kombinerki oraz wiele śrubek i nakrętek do montażu i demontażu. Dodatkowo, zestaw zawiera klocki do budowy własnego samochodziku, co pozwoli Twojemu dziecku na kreatywne eksperymentowanie i projektowanie.

Charakterystyka:

  • warsztat na licencji Black + Decker
  • zestaw posiada 92 akcesoria, m.in. imadło, wkrętarkę mechaniczną, klucz, piłę, młotek, śrubokręt, kombinerki, śrubki i nakrętki
  • wszystkie narzędzia są lekkie, bezpieczne i wygodne dla dziecięcych rączek,
  • w warsztacie znajdują się szufladki oraz półka pod blatem.

Wszystkie narzędzia w zestawie stolik warsztatowy dla dzieci są lekkie, bezpieczne i specjalnie zaprojektowane, aby były wygodne w użytkowaniu dla małych rączek. Dzięki temu Twoje dziecko może swobodnie i bezpiecznie bawić się w swoim warsztacie, rozwijając jednocześnie swoje zdolności manualne i kreatywność. Warsztat Smoby Black & Decker posiada także praktyczne rozwiązania, które ułatwiają organizację zabawy. Szufladki i półka pod blatem pozwalają na przechowywanie narzędzi i akcesoriów, co pomaga utrzymać porządek w warsztacie. Dodatkowo sprawia, że wszystko jest zawsze pod ręką. Podsumowując stolik warsztatowy to doskonały zestaw narzędzi,  dla dzieci które uwielbiają majsterkować i bawić się w role dorosłych. Dzięki tej serii zabawek Twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności manualne, kreatywność oraz wyobraźnię. To doskonały prezent dla małego majsterkowicza w Twoim życiu!

Polecamy również inne produkty z naszej oferty dla Małych Budowniczych.

Waga5,2 kg
Wiek

od 3 lat

Płeć

chłopiec

Materiał

plastik

Wymiary produktu

34 x 103 x 79 (cm)