Strój Policjanta

149 

  • wygląd prawdziwego polskiego policjanta
  • tkanina mundurowa
  • wysoka jakość wykonania stroju
  • uszyty w Polsce
  • natychmiastowa wysyłka
Rodzaj: Dzielnicowy

Bestseller

104110116122128
Wyczyść
SKU: MG/LH0001 Kategoria: Tag:

Strój policjanta dla dziecka

Rewelacyjny realistyczny strój policjanta przeznaczony dla dziecka. Idealny na karnawałowy bal przebierańców, Halloween, przyjęcia urodzinowe oraz do codziennej zabawy. Bez wątpienia świetnie sprawdzi się jako prezent dla każdego małego chłopca, którego fascynuje Policja. Co więcej, to także produkt o walorach edukacyjnych, bo odgrywanie roli policjanta pozwala rozwijać podstawowe umiejętności motoryczne i społeczne, a także inspiruje kreatywność, świadomość bezpieczeństwa oraz wyobraźnię. Z pewnością ubranie tego stroju pozwoli dziecku na zanurzenie w świecie fantazji i poczucie jak prawdziwy stróż prawa! W takim umundurowaniu zabawa w pościgi za złoczyńcami oraz egzekwowanie prawa i rozdawanie mandatów nie przestrzegającym zasad drogowych kierowcom już teraz może stać się jego nową pasją.

Cechy stroju

  • Kompletny strój policjanta. W naszym zestawie znajduje się regulowana czapka z daszkiem, koszula z krótkim rękawem, zapinana na guziki z pagonami oraz białą lamówką z tyłu, spodnie na gumce z szlufkami i pasek.
  • Godziny niezapomnianej zabawy. Ciesz się razem z dzieckiem godzinami niezapomnianej zabawy. Zachwyć wszystkich uczestników zabawy realizmem przebrania.
  • Wygląd prawdziwego policjanta. Kostium posiada realistyczny wygląd oraz oznaczenia. Wspomnienia zabawy i zdjęcia pozostaną z Wami na lata.
  • Polska produkcja. Nasz strój wykonany jest z materiałów wysokiej jakości i bardzo starannie uszyty, co zapewnia komfort użytkowania oraz jego trwałość. Został zaprojektowany, aby przetrwać wszystkie policyjne interwencje, przygody i misje Twojego małego bohatera!
  • Skład: Oryginalny materiał wykorzystywany do strojów mundurowych: 35% bawełna, 65% poliester.

Tabela rozmiarów:

Rozmiar 104 (3-4 lata)
– wymiary spodni: (Szerokość w pasie bez naciągania gumki: 38 cm. Długość spodni: całość: 59 cm, długość spodni od kroku: 40 cm)
– wymiary koszuli: (szerokość w ramionach: 27 cm, ob. klatki: 63 cm, długość plecy: 45 cm)

Rozmiar 110 (4-5 lat)
– wymiary spodni: (Szerokość w pasie bez naciągania gumki: 38 cm. Długość spodni, całość: 64 cm, długość spodni od kroku: 43 cm)
– wymiary koszuli: (Szerokość w ramionach: 28 cm, ob. klatki: 65 cm, długość plecy: 46 cm)

Rozmiar 116 (5-6 lat)
– wymiary spodni: (Szerokość w pasie bez naciągania gumki: 40 cm. Długość spodni, całość: 67 cm, długość spodni od kroku: 46 cm)
– wymiary koszuli: (Szerokość w ramionach: 28 cm, ob. klatki: 68 cm, długość plecy: 48 cm)

Rozmiar 122 (6-7 lat)
– wymiary spodni: (Szerokość w pasie bez naciągania gumki: 42 cm. Długość spodni, całość: 73 cm, długość spodni od kroku: 52 cm)
– wymiary koszuli: (Szerokość w ramionach: 30 cm, ob. klatki: 78 cm, długość plecy: 52 cm)

Rozmiar 128 (7-8 lat)
– wymiary spodni: (Szerokość w pasie bez naciągania gumki: 44 cm. Długość spodni, całość: 77 cm, długość spodni od kroku: 56 cm)
– wymiary koszuli: (Szerokość w ramionach: 31 cm, ob. klatki: 80 cm, długość plecy: 53 cm)

Jako świetny dodatek do stroju policjanta polecamy Mały zestaw policyjny, dostępny w naszym sklepie.

Rozmiar

104, 110, 116, 122, 128