Półka na resoraki ciężarówka żółta

169 

  • półka pomieści aż 35 samochodzików
  • praktyczne rozwiązanie na uporządkowanie autek
  • piękna dekoracja pokoju chłopca
Motyw: Żółta ciężarówka
SKU: MG/EL0002 Kategoria: Tag:

Półka na resoraki ciężarówka żółta.

Ulubioną zabawą małych chłopców bez wątpienia jest zabawa samochodzikami. W pokoju dziecka można znaleźć ich dość sporo, zwłaszcza gdy nasza pociecha kolekcjonuje autka. Półka na resoraki w kształcie ciężarówki pozwoli na ekspozycję modeli samochodów Twojego syna. Jednocześnie pomoże posprzątać i uporządkować zabawki. W rezultacie utrzymasz porządek w pokoju malucha. Ta półka to również piękna dekoracja pokoju ponieważ ma ciekawy i oryginalny kształt. Każdy mały chłopiec z pewnością będzie nią zachwycony.

Półka na resoraki jest sprytnym rozwiązaniem i jednocześnie tematycznym dodatkiem do pomieszczenia. Dzięki niej dzieci z własnej inicjatywy chętnie będą utrzymywać swoją cenną kolekcję w porządku. Bez problemu uda się im odnaleźć każdy samochodzik, bez przekopywania się przez ich stos na podłodze. Oferowana przez nas półka w kształcie ciężarówki jest przeznaczona do montażu na ścianie. Producent wykonał półkę z wysokiej jakości sklejki oraz lekkiej pianki. Półka posiada 35 przegródek dlatego jest bardzo praktycznym rozwiązaniem na uporządkowanie autek.

Polecamy również super Poduszkę ozdobną koparka, dostępną w naszym sklepie.

Cechy:

  • Półka – regał na samochodziki wykonana ze sklejki 3mm brzozowej z dekorem wykonanym ze styroduru, jest to materiał twardszy od styropianu, ale nie jest tak twardy jak sklejka.
  • Regał pomieści 35 samochodzików (resoraków).
  • Plecy półki wykonane z: płyty HDF, dekor – podwozie oklejone szarą płytą HDF, dekor – kabina i kółka oklejony czarną płytą HDF
  • Do samodzielnego montażu. Kołki rozporowe dołączone w zestawie

Wymiary:

Skrzynia: szerokość 62cm, wysokość 26cm, głębokość 4cm.

Wnęki: szerokość 8.5cm, wysokość 5cm, głębokość 4cm.

Kabina: szerokość 11cm, wysokość 19cm, głębokość 4cm.

Podwozie: szerokość 73cm, wysokość 5cm, głębokość 4cm.

 

Motyw

Żółta ciężarówka