Samochody elektryczne dla dzieci

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Spełnienie marzeń każdego dziecka

Samochody na akumulator są często spełnieniem najskrytszych marzeń najmłodszych. Hitem są licencjonowane samochody elektryczne dla dzieci, które są odzwierciedleniem prawdziwych marek pojazdów takich jak: BMW, Audi, Range Rower, Mercedes czy Lamborghini. Autka dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu maluch sam może zdecydować który pojazd będzie tym idealnym i wymarzonym. Poruszanie się autkiem elektrycznym powoli wprowadza dziecko w ciekawy świat motoryzacji oraz uczy jak zbudowane jest auto. W związku z tym dziecko dowiaduje się, że samochód musi mieć kierownicę, gaz, hamulec, światła, pasy bezpieczeństwa. Poznanie tych podstawowych informacji ułatwi mu w dorosłym życiu jazdę prawdziwym samochodem.

Super zabawa na świeżym powietrzu

Samochody elektryczne dla dzieci są coraz częściej wybieraną zabawką. Mają wiele zalet. Uczą maluchy jak należy zachowywać się na drodze, ćwiczą koncentrację oraz umiejętność skupienia się, ale przede wszystkim są świetnym sposobem na zabawę na świeżym powietrzu. Dzieci wszędzie jest pełno, nie potrafią usiedzieć w miejscu. Uwielbiają jazdę na rowerze, hulajnodze czy jeździ-ku. Autko na akumulator będzie dla nich super urozmaiceniem i zaspokojeniem potrzeby przemieszczania się. Dla rodziców z kolei samochód elektryczny jest zbawieniem, kiedy maluch nie ma już sił iść i woła na ręce. Ponadto każdy wie, że dzieci lubią naśladować dorosłych. Podczas jazdy pojazdem elektrycznym mogą poczuć się jak swój rodzic, co sprawia im ogromną radość.

Nie tylko dla chłopców

Bez wątpienia auto na akumulator to pewniak jeśli chodzi o prezent dla chłopca na różne okazje: urodziny, dzień dziecka czy gwiazdkę. Należy jednak wspomnieć, że dziewczynki też będą zachwycone z posiadania swojego własnego pojazdu. Uroczy różowy Ford Mustang to z pewnością autko, którym każda mała księżniczka chętnie uda się na długą przejażdżkę. Mylne jest stwierdzenie, że samochody to zabawki tylko dla chłopców. To bezsprzecznie zabawki ponadczasowe, które kochają wszystkie dzieci bez względu na płeć.