Piłkarzyki dla dzieci

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Deszcz nam nie straszny

Masz w domu małego miłośnika piłki nożnej? Który marzy by w przyszłości zostać gwiazdą futbolu. Nie rozstaje się z piłką i może ją kopać zawsze i wszędzie? Znane są nam takie przypadki. Wiadomo, że jeśli są warunki i maluch może grać na świeżym powietrzu to dla niego najlepsza opcja. Bywają jednak zimne i deszczowe dni podczas których wyjście jest nie możliwe. Piłkarzyki dla dzieci podobnie jak mecz na boisku dają ogrom emocji i wrażeń. Poza tym ta gra towarzyska uczy zdrowej rywalizacji, która przydaje się w życiu codziennym. Stół piłkarski uruchamia wyobraźnię dziecka i doskonale rozwija jego zręczność. To idealna gra dla całej rodziny.

Podanie, strzał i bramka

Celem gry w piłkarzyki jest strzelenie jak największej ilości goli przeciwnikowi. Stół do gry ma przeważnie wymiary: 120 x 89 x 84 cm, a figurki piłkarzy są przymocowane do specjalnych uchwytów, dzięki czemu można nimi poruszać podając piłkę i strzelając gole do bramki. Ruchy wykonuje się poprzez przyciąganie, odpychanie i obracanie uchwytów. Granie w piłkarzyki dla dzieci jest namiastką grania w prawdziwą piłkę nożną. Wywołuje podobne emocje i sprawia wiele frajdy zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Masywność i solidność = bezpieczeństwo

Wybierając stół piłkarski dla swojego malucha w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jego wysokość. Inną wysokość mają piłkarzyki dla dzieci a inną dla dorosłych. W drugiej kolejności warto sprawdzić jego solidność i jakość wykonania. Bezpieczny stół musi być stabilny, w przeciwnym razie gracze napierając na niego podczas emocjonującej gry mogą uszkodzić lub nawet zniszczyć cały stół. Istotna jest również waga stołu do gry, im cięższy tym lepszy ponieważ nie będzie przesuwał się po podłożu. Dodatkowo niektóre stoły są wielofunkcyjne i zawierają więcej gier np bilard, tenis stołowy czy hokej. Dzięki czemu gwarantuje jeszcze większe sportowe emocje.