Nosidełka ergonomiczne

Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników

Zdrowie i komfort podczas użytkowania nosideł

Nosidełka ergonomiczne dla dzieci dostępne w io-io.pl zadbają o odpowiednią pozycję Twojego dziecka a jednocześnie o Twoje plecy. Dzięki płynnej regulacji szerokości panelu za pomocą rzepu oraz regulacji panelu na wysokość, nosidełko można dokładnie wyregulować. Dobrze dobrane i wyregulowane nosidło sprawi, że noszenie dziecka będzie wygodne i przyjemne. Dodatkowo odciąży obolałe plecy i ręce rodziców. Nosidełko jest proste i szybkie w użyciu ponieważ nie wymaga owijania i wiązania jak chusta. Wszystkie nosidełka dostępne w naszym sklepie są produkowane w Polsce i wykonane z najlepszych, oddychających tkanin, które posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100. Zdrowa pozycja ciała i miękka tkanina sprawia, że maluch czuje się komfortowo w nosidełku nawet na długim spacerze. Noszenie malucha w naszym nosidle to czysta przyjemność!

Dlaczego warto wybrać nosidełko ergonomiczne?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta – nosidełka ergonomiczne dla niemowląt skonstruowano w taki sposób, aby nóżki dziecka przyjmowały zalecaną przez fizjoterapeutów pozycję „żabki”. Z kolei miękki materiał naturalnie dopasowuje się do ciała, co pozwala zachować dziecku zdrową pozycję z pleckami zaokrąglonymi w kształcie litery C. Podsumowując nosidełka ergonomiczne są bezpieczne i zdrowe dla maluchów oraz ich stawów biodrowych. Wszystkie nasze nosidełka posiadają rekomendację Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawów (International Hip Dysplasia Institute).

Uwolnij swoje ręce!

Każda świeżo upieczona mama wie, że wykonywanie codziennych obowiązków w towarzystwie niemowlaka jest dość uciążliwe. Maluszki bez wątpienia potrzebują dużo miłości i bliskości rodzica, co utrudnia lub całkiem uniemożliwia wykonywanie niektórych czynności. Nosidełko ergonomiczne dosłownie –  uwolni Twoje ręce, dzięki temu prace domowe staną się możliwe nawet z dzieckiem na rękach. Miękkie, wygodne i komfortowe nosidło ergonomiczne dla dziecka, to bez wątpienia idealny sposób na tworzenie więzi z maluszkiem już od pierwszych miesięcy jego życia. Ponad to, zakup nosidła sprawi, że codzienne życie z małym człowiekiem stanie się łatwiejsze.