Łóżko dla dzieci różowa księżniczka

649 769 

 • solidna i stabilna konstrukcja z płyty meblowej 18 mm
 • zdejmowana barierka zabezpieczająca przed upadkiem
 • pojemna szuflada na pościel, koce czy zabawki
 • elastyczny stelaż Flex zapewniający komfort odpoczynku
 • brak wykończeń gumowych, które szybko żółkną
 • GRATIS! Materac piankowy z hipoalergicznym pokrowcem
140/70160/80180/90
Wyczyść
SKU: DR/BD/Ł00016 Kategoria: Tag:

Łóżko dla dzieci różowa księżniczka

Łóżko dla dzieci z motywem graficznym księżniczka łączy w sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz piękny wygląd.

Wybór odpowiedniego łóżka to bardzo ważna decyzja dla każdego rodzica, ale też dla dziecka. Rodzice często mają problem z tym, żeby przekonać dziecko do spania samemu w łóżku. Super motyw graficzny może ułatwić sprawę. Piękna aplikacja na łóżeczku z pewnością zachęci do spania we własnym łóżku. Dodatkowo łóżko dla dzieci różowa księżniczka jest piękną ozdobą całego pokoju. Takie łóżeczko to marzenie każdej małej dziewczynki.

Dzieci są bardzo ruchliwe, aktywnie spędzają czas bawiąc się w łóżku lub wokół niego. Nasze łóżeczko ma zaokrąglone krawędzie, tak aby żaden maluch nie mógł zrobić sobie krzywdy. Dziecko może bawić się do woli, a rodzic może być spokojny o jego bezpieczeństwo. Użyte do produkcji materiały posiadają odpowiednie certyfikaty jakościowe oraz są zgodne ze wszystkimi europejskimi normami i wymaganiami.

 

Charakterystyka:

 • Jednoosobowe łóżko dziecięce wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej o grubości 18 mm sprawia że produkt jest trwały, stabilny oraz w pełni bezpieczny dla dziecka.
 • Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji, łózko można zmontować jako prawostronne lub lewostronne, a co za tym idzie z łatwością można je dostosować do własnych wymagań lub adaptacji pokoju.
 • Nie posiada żadnych wykończeń gumowych podatnych na promieniowanie UV, powodujące żółknięcie po krótkim czasie. Wszystkie naroża wykończone są wysokogatunkowym obrzeżem meblarskim.
 • Wyposażone jest w zdejmowaną boczną barierkę, która zabezpiecza dziecko przed upadkiem podczas snu. Barierkę można zamontować w dowolnym miejscu łóżka lub zdjąć na czas bawienia się, a gdy tylko dziecko podrośnie, usunąć ją całkowicie.
 • Posiada wysuwaną szufladę. Na połowie długości szuflady znajduje się wzmocnienie/przegroda, która może pełnić funkcję jako organizer i oddzielać np. pościel od zabawek. Szuflada jest w pełni wyjmowana, więc w przypadku robienia porządków w pokoju dziecięcym, nie będzie konieczności odsuwania całego łóżeczka – wystarczy wysunąć szufladę. Zastosowanie gumowych kółek zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem, a unikalny sposób montażu spodów (bezgwoździowy) zapewnia trwałość, dzięki czemu unikamy wypadania dna z szuflady.
 • Stelaż pod materac wykonany jest ze specjalnej, wysoko jakościowej sklejki sprężynującej typu FLEX o grubości 8 mm co podwyższa jego nośność aż do 100 kg. Ponadto, wyposażony jest w końcówki tłumiące które czynią go elastycznym i cichym (brak efektu skrzypienia).

Łózko można zakupić w trzech rozmiarach: 

 • 70/140,
 • 80/160,
 • 90/180,

Wymiary:

70/140

Powierzchnia do spania  wynosi odpowiednio 140 cm długości i 70 cm szerokości, przy czym całkowity wymiar łóżka to jedynie 144 cm długości i 82 cm szerokości. Szuflada sięga na głębokość 67 cm, oraz jest wysoka na 10,5 cm i szeroka na 126 cm.

80/160

Powierzchnia do spania  wynosi odpowiednio 160 cm długości i 80 cm szerokości, przy czym całkowity wymiar łóżka to jedynie 164 cm długości i 92 cm szerokości. Szuflada sięga na głębokość 67 cm, oraz jest wysoka na 10,5 cm i szeroka na 150 cm.

90/180

Powierzchnia do spania wynosi odpowiednio 180 cm długości i 90 cm szerokości, przy czym całkowity wymiar łóżka to jedynie 184 cm długości i 102 cm szerokości. Szuflada sięga na głębokość 67 cm, oraz jest wysoka na 10,5 cm i szeroka na 165 cm.

 

* Gratis do łóżka wysyłamy piankowy materac oraz bawełniany, hipoalergiczny pokrowiec!

Pokrowiec posiada wszyty bezpieczny zamek, co ułatwia jego pranie. Materiał z którego wykonano pokrowiec posiada certyfikat Oeko-Tex, przydzielany wyrobom włókienniczym, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy i są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka.

 

 

Rozmiar

140/70, 160/80, 180/90