Dywan dziecięcy kosmos planety rakiety

219 1 419 

  • przyczyni się do rozwijania zainteresowania dziecka astronomią
  • posiada niepowtarzalny design z motywem kosmicznym
  • pomoże w rozwijaniu wyobraźni i zdolności poznawczych dziecka
  • ułatwi rodzicom naukę dziecka poprzez zabawę
200x280240x3300.80x1.50133x190
Wyczyść
SKU: DR/RT/0001 Kategoria: Tag: GTIN: H325A

Dywan dziecięcy kosmos – w planety i rakiety.

Dywan w pokoju dziecka pełni wiele funkcji, głownie jest to rola dekoracyjna i izolacyjna. Jest również miejscem, które służy do zabawy. Dzieci uwielbiają bawić się na dywanie. Układnie wieży z klocków, czy jazda resorakami to jedne z wielu zabaw, na które dywan jest idealnym miejscem.
Ponad to nasze dywany są kolorowe i radosne – specjalnie dla dzieci. Wyprodukowane zostały z miękkich i bezpiecznych tkanin, a ich ciekawe wzornictwo z pewnością spodoba się maluchom. Idealnie nadają się do relaksu oraz zabawy. Posiadamy dywany związane z zainteresowaniami dzieci, co spowoduje, ze pokój dziecka stanie się wymarzonym i ulubionym miejscem w całym domu. Maluch polubi swój pokój, i będzie chciał spędzać w nim czas. Dywan dziecięcy kosmos został stworzony dla dzieci, które interesują się planetami i przestrzenią kosmiczną.

Dywan powstał z mocnych nici, które tworzą gęste i grube runo o wysokości 9 mm, oraz wadze 1,34 kg/m², co niewątpliwie wpływa na jego trwałość. A dzięki specjalnej technologii produkcji Heat Set z włókien polipropylenowych uzyskano niesamowicie miękkie w dotyku i przy tym także odporne na zniekształcenia oraz wycieranie modele. Które do złudzenia przypominają wełniane dywany. Dywany pełnią jeszcze jedną ważną rolę, a mianowicie doskonale zabezpieczają podłogi przed zniszczeniem. Jeśli obawiasz się, że maluch zniszczy nową podłogę podczas zabawy, warto zdecydować się na zakup dywanu. Dywan dziecięcy kosmos jest w neutralnych kolorach, w rezultacie łatwo go utrzymać w czystości.

Cechy i zalety:

  • Gęste grube runo dywanu – idealnie izoluje od chłodnej podłogi.
  • Kolorowe i ciekawe wzornictwo – podoba się najmłodszym.
  • Jakość i trwałość materiałów – łatwe utrzymanie w czystości oraz łatwe czyszczenie dywanów.
  • Możliwość wyboru wymiaru – pasującego do pokoju dziecka.

 

 

Zapraszamy do przejrzenia wszystkich produktów dla małego astronauty i fanów kosmosu Mały Astronauta.

Rozmiar

200×280, 240×330, 0.80×1.50, 133×190